DENNÍ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Choďte do školy mimo pracovní dobu.

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

Chcete studovat psychologii? Jste na správné adrese!

web-vsa-kredit-grada-300.png

Přihlaste se ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie v řádném termínu do 28. února 2015, a pokud se stanete našimi studenty, získáte kredit v hodnotě 1000 Kč na nákup knih z nakladatelství Grada.

Zájem o studium psychologie je tradičně velký a poptávka mnohonásobně převyšuje kapacity dosavadních škol. Vysoká škola aplikované psychologie rozšiřuje možnosti studovat psychologii a další společenské vědy absolventům středních škol a také již zaměstnaným zájemcům. Kvalitní vzdělání garantované erudovaným pedagogickým sborem je poskytováno ve formě denního bakalářského studia i v kombinované formě při zaměstnání.

Studium VŠAPs přináší rozsáhlé teoretické poznatky, důraz však klademe i na propojení s praxí. Naši absolventi mají velkou šanci uplatnění na pozicích odborníků v práci s lidmi, personalistů, manažerů vzdělávání, poradců v pomáhajících profesích či odborníků na interkulturní spolupráci.

Studium VŠAPs není jednoduché a dobré výsledky nejsou samozřejmé, ale náš přístup ke studentům je silně individuální a maximálně vstřícný. U nás se budete cítit dobře, čeká vás kvalitní a zajímavý studijní program, přátelské a inspirativní prostředí.

Pokud hledáte zajímavou a kvalitní školu, je pro vás VŠAPs správnou volbou.


Aktuality

PŘIHLÁŠKY KE STUDIU NA AKADEMICKÝ ROK 2017/2018

sample_02.jpg

Přijímáme přihlášky k dennímu a kombinovanému studiu bakalářského studijního programu Personální a interkulturní management na akademický rok 2017/2018. Přihlásit se můžete do 30. 6. 2017 on-line zde nebo prostřednictvím přihlášky k vytištění zde.

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Newsletter

…živý obraz ze života školy a zdroj informací z psychologie

Zjistěte více zde »

Mám zájem o zasílání novinek

Partneři školy

logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2017)
Vstup do informačního systému VŠAPs