DENNÍ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Choďte do školy mimo pracovní dobu.

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

AKADEMIE V AKADEMICKÉ

kopie-navrhu-akademie-4.png

PROGRAM AKADEMIE V AKADEMICKÉ JARO 2020

kopie-navrhu-titulka.png

game-na-web-3.png power-to-lead-web-1.png

mbti-web-1.png  empoyer-brand-web.png

registrace.png

 

CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Celoživotní vzdělávání (dále CŽV) upravuje zákon o vysokých školách a představuje vzdělávací činnost vysokých škol, která je zaměřená na výkon povolání a další vzdělávací činnost.

PROFESNĚ ORIENTOVANÉ CŽV na VŠAPs

1.  Studium psychologie pro osobní rozvoj

2.  Studium psychologie pro management a vedení lidí

3.   Personální a interkulturní management

Dvousemestrální programy jsou garantovány a certifikovány Vysokou školou aplikované psychologie, akreditovanou MŠMT, v rámci programu celoživotního vzdělávání podle § 60 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).

Bližší informace o Profesně orientovaném celoživotním vzdělávání na VŠAPs v akademickém roce 2020/2021, včetně popisu jednotlivých oborů, režimů studia a cenách naleznete zde. Přihlásit se můžete prostřednictvím Přihlášky.

VÝCVIK KOUČOVÁNÍ

Další roční výcvik koučování s využitím systemického, PCA a gestalt přístupu bude zahájen 9. listopadu 2019 TENTO TERMÍN JE OBSAZENÝ. Reference od účastníků výcviku předešlého si můžete přečíst zde.

Výcvik koučování je garantován a certifikován Vysokou školou aplikované psychologie, akreditovanou MŠMT, v rámci programu celoživotního vzdělávání podle § 60 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).

Výcvik je koncipován tak, aby jeho úspěšní absolventi byli schopni pracovat jako koučové či využívat koučovací přístup k rozvoji lidí v práci manažera nebo v jiných oblastech práce s lidmi. Absolventi výcviku mohou žádat o členství v EMCC (Celoevropská rada pro mentoring a koučování) a získat akreditaci EMCC při splnění požadavků EIA (Evropské individuální akreditace).

Bližší informace o programu, aktuálně probíhajících termínech a ceně naleznete zde. Přihlásit se do výcviku můžete již nyní prostřednictvím Přihlášky.

PRO VELKÝ ZÁJEM 30. 11. OTVÍRÁME DALŠÍ BĚH TOHOTO KURZU

VÍCE INFO ZDE

PŘIHLÁŠKA

VÝCVIK ROGERSOVSKÉ PSYCHOTERAPIE

Pro zájemce o další rozšiřování a prohlubování kvalifikace se zaměřením na oblast psychoterapie, připravili VŠAPs v Terezíně možnost absolvovat akreditovaný třísemestrální výcvik psychoterapie.

Další třísemestrální certifikovaný výcvik bude zahájen v září 2020. Výcvik je určen stávajícím studentům a absolventům VŠAPs i zájemcům z širší veřejnosti, kteří mají předpoklady a motivaci vzdělávat se v oblasti psychoterapeutického přístupu PCA (Rogersovského přístupu) a získané dovednosti chtějí využít při aplikaci tohoto přístupu ve své profesi. Podmínkou přijetí zájemců mimo VŠAPs je věk min. 21 let, vysokoškolské vzdělání (min. bakalářské) a absolvování vstupního pohovoru.

Výcvik Rogersovské psychoterapie je garantován a certifikován Vysokou školou aplikované psychologie, akreditovanou MŠMT, v rámci programu celoživotního vzdělávání podle § 60 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).

Bližší informace o novém psychoterapeutickém výcviku naleznete zde. Přihlásit se můžete již nyní prostřednictvím Přihlášky.

Aktuality

KONFERENCE VŠAPs 2020

kopie-navrhu-kopie-navrhu-miniatura.png

Na 29. 5. 2020 připravujeme konferenci Spirituální zkušenost  v kontextu moderny a postmoderny

 Více informací ZDE

  

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Newsletter

…živý obraz ze života školy a zdroj informací z psychologie

Zjistěte více zde »

Mám zájem o zasílání novinek

Partneři školy

logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2020)
Vstup do informačního systému VŠAPs