DENNÍ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Choďte do školy mimo pracovní dobu.

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

Přijímací řízení

Přihlášky ke studiu v akademickém roce 2019/2020 v prezenční i kombinované formě přijímá VŠAPs do 15. června 2019.

Přijetí ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie, s.r.o. se řídí podle § 48 a § 49 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).

Podmínky přijetí k bakalářskému studiu:

 • Základní podmínkou přijetí uchazeče je ukončené úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (nutno doložit úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení).
 • Podání platné přihlášky ke studiu*:
  ON-LINE PŘIHLÁŠKA zde
  nebo
  Přihláška k vytištění zde
 • Včasné uhrazení administrativního poplatku 400,- Kč.
 • Zaslání strukturovaného životopisu ** – formulář Europass zde
 • Zaslání motivačního dopisu / žádosti o přijetí ** – uveďte důvody ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně (rozsah cca 1 strana A4).

Průběh přijímacího řízení:

 • Přijímací řízení probíhá na VŠAPs bez přijímacích zkoušek, na základě hodnocení uchazečem předložených dokumentů.
 • O přijetí ke studiu na VŠAPs rozhoduje v souladu s § 50, odst. 3 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) rektorem pověřená komise, složená ze tří akademických pracovníků VŠAPs, která předkládá své rozhodnutí ke schválení rektorovi VŠAPs.
 • Členové přijímací komise kontrolují úplnost všech požadovaných dokumentů a náležitostí (viz výše) spojených s přihlášením ke studiu na VŠAPs. Vyrozumí uchazeče o výsledku do 30 dnů od aktuálního dne uzávěrky přihlášek ke studiu na VŠAPs.

* Přihlášku ke studiu vytiskněte, podepište a naskenovanou pošlete spolu s dokladem o uhrazení poplatku 400,- Kč (č. účtu: 5404010005/4000, VS: datum narození, KS: 0308) e-mailem na adresu [javascript protected email] . Případně ji můžete zaslat poštou na adresu školy: Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o. Akademická 409, 411 55  Terezín. S podepsanou přihláškou pošlete ověřenou kopii maturitního vysvědčení a 2 fotografie pasového formátu. Přihlásit se můžete také osobně v sídle zřizovatele (Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o., Karlštejnská 30, 158 00, Praha 5).

Přihláška je platná i v černobílé vytištěné nebo naskenované podobě. Vždy uveďte také Vaší e-mailovou adresu a číslo telefonu.

** Strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete elektronické podobě na adresu: [javascript protected email]. Oba dokumenty lze také poslat v tištěné podobě spolu s přihláškou na adresu školy, Akademická 409, 411 55  Terezín.

Všechny další potřebné informace Vám po obdržení přihlášky zašleme na Vámi uvedenou kontaktní adresu.

Aktuality

Přihlášky ke studiu na akademický rok 2019/2020

kopie-navrhu-kopie-navrhu-kopie-navrhu-bez-nazvu.jpg

Rektor VŠAPs vypisuje poslední termín pro podání přihlášek na tříleté bakalářské studium v prezenční i kombinované formě studijního programu Personální a interkulturní management. Přihlásit se můžete do 22. září  2019 on-line zde nebo prostřednictvím přihlášky k vytištění zde.

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Newsletter

…živý obraz ze života školy a zdroj informací z psychologie

Zjistěte více zde »

Mám zájem o zasílání novinek

Partneři školy

logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2019)
Vstup do informačního systému VŠAPs