DENNÍ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Choďte do školy mimo pracovní dobu.

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

Přijímací řízení

Přihlášky ke studiu v akademickém roce 2019/2020 v prezenční i kombinované formě přijímá VŠAPs do 15. června 2019.

Přijetí ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie, s.r.o. se řídí podle § 48 a § 49 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).

Podmínky přijetí k bakalářskému studiu:

 • Základní podmínkou přijetí uchazeče je ukončené úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (nutno doložit úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení).
 • Podání platné přihlášky ke studiu*:
  ON-LINE PŘIHLÁŠKA zde
  nebo
  Přihláška k vytištění zde
 • Včasné uhrazení administrativního poplatku 400,- Kč.
 • Zaslání strukturovaného životopisu ** – formulář Europass zde
 • Zaslání motivačního dopisu / žádosti o přijetí ** – uveďte důvody ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně (rozsah cca 1 strana A4).

Průběh přijímacího řízení:

 • Přijímací řízení probíhá na VŠAPs bez přijímacích zkoušek, na základě hodnocení uchazečem předložených dokumentů.
 • O přijetí ke studiu na VŠAPs rozhoduje v souladu s § 50, odst. 3 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) rektorem pověřená komise, složená ze tří akademických pracovníků VŠAPs, která předkládá své rozhodnutí ke schválení rektorovi VŠAPs.
 • Členové přijímací komise kontrolují úplnost všech požadovaných dokumentů a náležitostí (viz výše) spojených s přihlášením ke studiu na VŠAPs. Vyrozumí uchazeče o výsledku do 30 dnů od aktuálního dne uzávěrky přihlášek ke studiu na VŠAPs.

* Přihlášku ke studiu vytiskněte, podepište a naskenovanou pošlete spolu s dokladem o uhrazení poplatku 400,- Kč (č. účtu: 5404010005/4000, VS: datum narození, KS: 0308) e-mailem na adresu [javascript protected email] . Případně ji můžete zaslat poštou na adresu školy: Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o. Akademická 409, 411 55  Terezín. S podepsanou přihláškou pošlete ověřenou kopii maturitního vysvědčení a 2 fotografie pasového formátu. Přihlásit se můžete také osobně v sídle zřizovatele (Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o., Karlštejnská 30, 158 00, Praha 5).

Přihláška je platná i v černobílé vytištěné nebo naskenované podobě. Vždy uveďte také Vaší e-mailovou adresu a číslo telefonu.

** Strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete elektronické podobě na adresu: [javascript protected email]. Oba dokumenty lze také poslat v tištěné podobě spolu s přihláškou na adresu školy, Akademická 409, 411 55  Terezín.

Všechny další potřebné informace Vám po obdržení přihlášky zašleme na Vámi uvedenou kontaktní adresu.

Aktuality

TRADIČNÍ PLES VŠAPS V TEREZÍNĚ 6. 3. 2020

kopie-navrhu-miniatura-2.png

Srdečně zveme všechny studenty, absolventy, přátele a partnery Vysoké školy aplikované psychologie na 5. ples VŠAPs, který se koná v pátek 6. března 2020 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Terezíně. Přijďte, vrhněte se do víru tance a využijte možnosti dalšího společenského setkání studentů, absolventů, pedagogů školy a příznivců VŠAPs! Vstupenky jsou v prodeji na studijním oddělení v Terezíně, pozvánka ke stažení zde.

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Newsletter

…živý obraz ze života školy a zdroj informací z psychologie

Zjistěte více zde »

Mám zájem o zasílání novinek

Partneři školy

logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2020)
Vstup do informačního systému VŠAPs