DENNÍ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Choďte do školy mimo pracovní dobu.

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

Projekt, který umožní efektivně připravit absolventy na trh práce

Na Vysoké škole aplikované psychologie a Paneurópskej vysokej škole v Bratislavě reagujeme na současnou kritiku školství, která se týká uplatnění absolventů.  Máme zájem aktivně zlepšovat výuku tak, aby naši studenti byli uplatnitelní na trhu práce. Vedle prakticky zaměřených předmětů, spolupráce s potenciálními zaměstnavateli a vysokého počtu vyučujících z praxe, zjišťujeme reálné požadavky, které zaměstnavatelé na absolventy mají.
 

vyzkum.jpg

Projekt, který vznikl z iniciativy Fakulty psychologie Paneurópskej vysokej školy a na kterém spolupracuje Vysoká škola aplikované psychologie, má odpovědět na tyto otázky a připravit absolventy na požadavky a potřeby zaměstnavatelů.

Posláním projektu je formulovat praktická doporučení pro vysokoškolské vzdělávaní. Má identifikovat a následně umožnit rozvoj těch kompetencí vysokoškolských studentů, které je lépe připraví pro vstup na trh práce.

Výzkumnou část realizujeme prostřednictvím dotazníku, který je distribuován zaměstnavatelům v České a Slovenské republice. Výsledky průzkumu mají přispět ke zvýšení úrovně absolventů VŠ pro pracovní uplatnění

Pokud pracujete v oblasti HR, anebo jste zaměstnavatelem, přijměte prosím pozvání do průzkumu a ovlivněte výsledky svým úhlem pohledu.

Dotazník je k dispozici online zde


Aktuality

„PIETA – PŘIPOMÍNKA – PAMĚŤ“ – VZPOMÍNKOVÁ AKCE DNE 27. LEDNA 2019

logo-small-shadow-35x50.png

Město Terezín, Vysoká škola aplikované psychologie, Institut Terezínské iniciativy a Lukáš Lev Vás zvou na přednášky a diskuzi, spojené s možností komentované prohlídky židovského ghetta. Akce se koná k významnému životnímu jubileu Tomana Broda, historika, pamětníka holocaustu a vězně z Terezína a Osvětimi a u příležitosti výročí osvobození Osvětimi. Uskuteční se v neděli 27. ledna 2019 od 10:00 hodin v aule VŠAPs v Terezíně. Program a informace k rezervaci míst naleznete zde.

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Newsletter

…živý obraz ze života školy a zdroj informací z psychologie

Zjistěte více zde »

Mám zájem o zasílání novinek

Partneři školy

logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2019)
Vstup do informačního systému VŠAPs