Personální a interkulturní management.
Výcviky koučování
Výcvik rogersovské psychoterapie (PCA)
… přihlašte se k nám on-line
Celoživotní vzdělávání (dále CŽV) upravuje zákon o vysokých školách a představuje vzdělávací činnost vysokých škol, která je zaměřená na výkon povolání a další vzdělávací činnost.
Vede PhDr. Mgr. Štefan Medzihorský, zkušený lektor, psycholog, konzultant, odborník na asertivitu, rétoriku a prezentaci, rektor VŠAPs.
Certifikovaný výcvik sociální komunikace tvoří dva bloky : I. VÝCVIK ASERTIVNÍ KOMUNIKACE a II. VÝCVIK PREZENTACE A RÉTORIKY.
Výcviky I. a II. lze absolvovat jako navazující na sebe v libovolném pořadí (I. a II. nebo nejdříve II. poté I.), nebo každý samostatně.
Účastníci každého z obou výcviků obdrží učební texty a potvrzení o absolvování kurzu.
Pro získání certifikátu za absolvování celého akreditovaného Výcviku sociální komunikace je nutné úspěšné absolvování obou jeho součástí: I. Výcvik asertivní komunikace a II. Výcvik prezentace a rétoriky, včetně závěrečného kolokvia.
Leták s více informacemi ke stažení zde.
Intenzivní sebezkušenostní výcvik je určen všem, kteří si chtějí umění účinné komunikace, prezentace a rétoriky opravdu osvojit, pro pracovní nebo osobní využití.
Termín: 28.-29. ledna 2023 a 11.-12. února 2023, Cena: 7 800,- Kč za účastníka. Přihlášení zde.
Intenzivní sebezkušenostní výcvik je určen manažerům, vedoucím týmů, podnikatelům ale i všem lidem, kteří se potřebují zocelit a zvládnout asertivní komunikační styl pro úspěšnou každodenní pracovní, obchodní a osobní komunikaci.
Termíny: 22. - 23. dubna 2023 a 20. - 21. května 2023 Cena: 7 800,- Kč za účastníka. Přihlášení zde.
Výcvik je určen pro studenty VŠAPs denního a kombinovaného studia, nově přihlášené/přijaté a pro absolventy VŠAPs.
Lektor: PhDr. Mgr. Štefan Medzihorský, Europsycholog a mentor EuroPsy
Cíle: Získat spolehlivou základnu pro své psychické zdraví.
Přihláška zde
Leták ke stažení ZDE
Komplexní výcvik koučování na úrovni Foundation podle akreditačního a kompetenčního rámce Evropské rady pro mentoring a koučování (EMCC). Teoretická východiska výcviku jsou
VÝCVIK je koncipován tak, aby absolventi byli schopni pracovat jako koučové či využívat koučovací přístup k rozvoji lidí v práci manažera či v jiných oblastech práce s lidmi.
pro zájemce o koučování, kteří chtějí profesionálně a lidsky růst, umět vytvářet kvalitní vztahy, účinně ovlivňovat a podporovat druhé v jejich rozvoji, učení se a chtějí se koučování profesionálně věnovat. Vycházíme z poznatků procesně orientované práce (POP), zejména z konceptu Power Inteligence Julie Diamond, systemického přistupu a dalších. Výcvik je postaven tak, aby rozvíjel kompetence pro kouče podle EMCC a připravil tak účastníky na akreditaci EIA EMCC. Vítanými účastníky jsou také manažeři a mentoři a koučové pracující uvnitř firem, kteří tak významně rozšíří svoji manažerskou kvalifikaci a posílí osobní zralost. To jim umožní dosahovat výrazně lepších výsledků. Výcvik ocení také všichni, kteří pracují v oblasti řízení lidských zdrojů (HR) a jejich hlavním zájmem je vzdělávání, rozvoj a koučování zaměstnanců. Koučování chápeme zejména jako nedirektivní prostředek k učení se a rozvoji druhých lidí.
Výcvik vedou Alena Jáchimová a Irena Konečná
Pro zájemce o další rozšiřování a prohlubování zájmu o oblast psychoterapie. Sebezkušenostní kurz je určen stávajícím studentům a absolventům VŠAPs i zájemcům z širší veřejnosti, kteří mají předpoklady a motivaci vzdělávat se v oblasti psychoterapeutického přístupu PCA (Rogersovského přístupu) Kurz je akreditován MŠMT v rámci programu celoživotního vzdělávání. Podmínkou přijetí zájemců mimo VŠAPs je věk min. 21 let, vysokoškolské vzdělání (min. bakalářské) nebo úplné střední vzdělání s delší praxí v práci s lidmi a absolvování vstupního pohovoru.
Výcvik Rogersovské psychoterapie je garantován a certifikován Vysokou školou aplikované psychologie, akreditovanou MŠMT, v rámci programu celoživotního vzdělávání podle § 60 Zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách).