DENNÍ A KOMBINOVANÉ STUDIUM

Personální a interkulturní management.

KURZY CŽV

Výcviky koučování

Výcvik rogersovské psychoterapie (PCA)

ON-LINE
PŘIHLÁŠKA

… přihlašte se k nám on-line

Projekt, který umožní efektivně připravit absolventy na trh práce

Na Vysoké škole aplikované psychologie a Paneurópskej vysokej škole v Bratislavě reagujeme na současnou kritiku školství, která se týká uplatnění absolventů.  Máme zájem aktivně zlepšovat výuku tak, aby naši studenti byli uplatnitelní na trhu práce. Vedle prakticky zaměřených předmětů, spolupráce s potenciálními zaměstnavateli a vysokého počtu vyučujících z praxe, zjišťujeme reálné požadavky, které zaměstnavatelé na absolventy mají.
 

vyzkum.jpg

Projekt, který vznikl z iniciativy Fakulty psychologie Paneurópskej vysokej školy a na kterém spolupracuje Vysoká škola aplikované psychologie, má odpovědět na tyto otázky a připravit absolventy na požadavky a potřeby zaměstnavatelů.

Posláním projektu je formulovat praktická doporučení pro vysokoškolské vzdělávaní. Má identifikovat a následně umožnit rozvoj těch kompetencí vysokoškolských studentů, které je lépe připraví pro vstup na trh práce.

Výzkumnou část realizujeme prostřednictvím dotazníku, který je distribuován zaměstnavatelům v České a Slovenské republice. Výsledky průzkumu mají přispět ke zvýšení úrovně absolventů VŠ pro pracovní uplatnění

Pokud pracujete v oblasti HR, anebo jste zaměstnavatelem, přijměte prosím pozvání do průzkumu a ovlivněte výsledky svým úhlem pohledu.

Dotazník je k dispozici online zde


Aktuality

Den otevřených dvěří

dod_13.2.2023.png

13. února 2023 v 16 hodin

Srdečně vás zveme na osobní setkání se zástupci VŠAPs. Přijďte a dozvíte se více o tříletém bakalářském studijním programu Personální a interkulturní management, který je zaměřen na manažerskou psychologii, interkulturní psychologii a personální management.

Sledujte naši událost na Facebooku https://fb.me/e/2kg6KKUt1

Kontakt

sample_04.jpg

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.
Akademická 409
411 55  Terezín

E-mail: [javascript protected email]
Telefon: 416 782 369

Partneři školy

logo.png  
logo-pyramida.jpg grada-200_1.jpg
hennlich_gif_1.jpg znak-terezin_1.jpg
cargo-200.jpg logo-mfi-200.jpg

 

Mapa stránek  |  Made by OMNIO Digital s. r. o. (2011-2023)
Vstup do informačního systému VŠAPs